Emanuela Rossi

actor

Regjia:

  1. 2. Darkness (2019), Film

Skenaristi:

  1. 1. Darkness (2019), Film

Regjisori:

  1. ...
    line producer

Aktor:

  1. 2. Trash (2020), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.