Michele Alhaique

actor

Ditëlindje: 1979

Aktor:

 1. ...
  Pescatore
 2. ...
  Gino
 3. ...
  Marco Forti
 4. ...
  Carlo
 5. 8. Fronti (2009), Film
  ...
  Rosario
 6. ...
  Don Ivano
 7. 10. Cavalli (2011), Film
  ...
  Pietro
 8. ...
  Vanin
 9. ...
  Inspector Chillemi
 10. ...
  Lino Lacedelli
 11. ...
  Piero
 12. 15. Monitor (2015), Film
  ...
  Paolo

Regjia:

 1. 3. Solo (2016), Seriale
 2. 4. Romulus (2020), Seriale

Skenaristi:

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.