Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.3/10
(38 Voto)

Fotot

Bota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfit© 2007 Sony Pictures Animation Inc. All Rights Reserved.© 2007 Sony Pictures Animation Inc. All Rights Reserved.Bota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfitBota e sërfit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aeroplanët 2: Skuadra e shpëtimit (2014)

  image
  Aeroplanët më të këndshëm, rikthehen me një aventurë të re. Këtë herë si skuadra e shpëtimit dhe shuarjes së zjarreve. Kur të gjithë largohen, ata shkojnë drejt e...
 • I përthithur tutje (2006)

  image
  Rodi, një miush aristokrat, jeton në një familje të pasur. Sidi, një miush gjirizesh, përfundon gabimisht në banjën e tij. Ai, me një rreng të vogël, bën që Rodi...
 • Takim me Robinsonët (2007)

  image
  Jetimi Ljuis, niset në një udhëtim në kohë, për të gjetur familjen që s'e njohu kurrë. Befas, e gjen veten në botën fantastike të vitit 2037, ku kafshët flasin...
 • Monsters vs Aliens (2009)

  image
  Ditën e dasmës së saj, Suzana, goditet nga një meteorit dhe për çudinë e të gjithëve trupi i saj fillon të shndërrohet duke marrë përmasat e një përbindëshi. Ajo,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.