Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.09/10
(11 Voto)

Fotot

Ted - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humburTed - Avanturisti i humbur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tomi dhe Xherri (2021)

  image
  Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.
 • Dhelpra agjente (2014)

  image
  Super Spiunia, Dhelpra Agjente, shkon ne Qytetin Karrotë me një mision të rëndësishëm. Por gjërat ndërlikohen, kur lepurushët e ngatërrojnë atë, me një kushuri të...
 • Klifordi, qeni i kuq gjigant (2021)

  image
  Dashuria e madhe e një vajze të vogël për këlyshin e saj të quajtur Clifford bën që qeni të zmadhohet tej mase shumë.
 • Ferdinandi (2017)

  image
  Pasi ngatërrohet me një bishë të rrezikshme dhe kapet nga njerëz dashakeq, një dem paqedashës i quajtur Ferdinand bën bashkë një skuadër miqsh të pazakontë për të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.