poster

Patoku Peng dhe dy rosakët

Duck Duck Goose (2018)

Animacion, Familjar, Komedi, Aksion, Aventurë | Kinë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Tajlandë, Indi
Pink Super Kids | e martë | 00:00

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.6/10
(16 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një patë migruese shpirtlirë plagoset gjatë fluturimit dhe e gjen veten të ngarkuar me kujdestarinë e dy rosakëve të adhurueshme dhe pak mistrecë. Udhëtimi i tyre drejt jugut do ta shndërrrojë këtë treshe simpatike në një familje të vërtetë.

Fotot

Patoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakëtPatoku Peng dhe dy rosakët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Minuscule - Mandibles from Far Away (2018)

  image
  Kur bie dëbora e parë në lëndinë, përgatitja e rezervave për dimër është emergjente. Gjatë grumbullimit një nusepashkë e vogël ngec në një kuti - në Karaibe.
 • Stina e gjuetisë 3 (2010)

  image
  Bug planifikon një udhëtim me miqtë e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re me Giselle. Ata tani janë prindër...
 • Bleta Maja: Filmi (2014)

  image
  Kjo është aventura e bletës Maja... Ju ftojmë të bashkoheni me të, në botën e saj magjike dhe të zbuloni se pse miqësia është kaq e rëndësishme për këdo...
 • Aventurat e Robinson Kruzosë (2016)

  image
  Papagalli Mek, dhia Skrabi, kameleoni Karmelo dhe pjesa tjetër e kafshëve të një ishulli në mes të oqeanit, po ia kalojnë më së miri. Por përditshmëria e tyre...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.