poster

Aventurë polare

Arctic Justice (2019)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar | Indi, Mbretëria e Bashkuar, Kinë, Kanada, Japoni, Koreja e Jugut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Aaron Woodley

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një dhelpër që punon në postën e Arktikut përpiqet të vërtetojë se mund të jetë korrier po aq i mirë sa një qen haski. Ndaj niset të dërgojë një pako misterioze në një vend sekret, por rrugës mëson një plan të errët për të shkrirë Arktikun....

Fotot

Aventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Scoob (2020)

  Nesër
  image
  Scooby and the gang face their most challenging mystery ever: a plot to unleash the ghost dog Cerberus upon the world. As they race to stop this global...
 • Barbi Raperonzola (2002)

  Nesër
  image
  Në këtë përrallë, Barbi është një artiste që me anë të pikturës arrin të gjejë rrugën e arratisjes nga kështjella, për të shpëtuar princin e saj.
 • Ushqim nga Qielli (2009)

  Nesër
  image
  Flint Lockwood thinks he's a genius. But none of the things he invented are things that make sense or are useful. However, he has the support of his mother but...
 • Konferenz der Tiere (2010)

  Nesër
  image
  A group of animals waiting for the annual flood they rely on for food and water discover that the humans, who have been destroying their habitats have built a dam...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.