poster

Aventurë polare

Arctic Justice (2019)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar | Indi, Mbretëria e Bashkuar, Kinë, Kanada, Japoni, Koreja e Jugut, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Aaron Woodley

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.6/10

PËRMBLEDHJE

Një dhelpër që punon në postën e Arktikut përpiqet të vërtetojë se mund të jetë korrier po aq i mirë sa një qen haski. Ndaj niset të dërgojë një pako misterioze në një vend sekret, por rrugës mëson një plan të errët për të shkrirë Arktikun....

Fotot

Aventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polareAventurë polare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Cars 3 (2017)

  Sot
  image
  Blindsided by a new generation of blazing-fast racers, the legendary Lightning McQueen is suddenly pushed out of the sport he loves. To get back in the game, he...
 • Planeti 51 (2009)

  Sot
  image
  Planeti 51 banohet nga qenie te gjelbra e paqësore. Por mbërritja e alienëve nga planeti Tokë, do të ndryshojë gjithçka. Këta të fundit janë dërguar nga NASA për...
 • Shefi i vogel (2017)

  Sot
  image
  Një djalë i vogël shtatë vjeç që quhet Tim Tempëllton është xheloz për vëllanë e tij të vogël. Teksa orvatet të ritifojë ngrohtësinë dhe vëmendjen e prindërve të...
 • Henri I Tmerrshem (2011)

  Sot
  image
  Njihuni me Henrin. I cili s'ka kohë për asgjë tjetër veçse të jetë një 'Yll i Rrokut'. Por Henri është i lodhur, që të gjithë e quajnë 'Henri i Tmerrshëm', ndaj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.