PËRMBLEDHJE

Flint Lockwood thinks he's a genius. But none of the things he invented are things that make sense or are useful. However, he has the support of his mother but when she dies, he's left alone with his father who thinks he should give it up. When the community that he lives in is in an economic crisis because their primary source of income, a sardine cannery, was shut down, Flint decides to try his latest invention, a machine that can turn water into food. But something goes wrong and the machine ends up in the atmosphere. Later it starts raining food. The shifty mayor tries to use this as a way to help their community, but when Flint senses something wrong with the machine, the mayor convinces him to ignore it. However, as Flint predicts, chaos ensues.

Fotot

Foto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: MG RTL D / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedFoto: RTL / © 2013 Sony Pictures Animation Inc. All Rights ReservedUshqim nga QielliSONYUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga QielliUshqim nga Qielli

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Babai (2012)

  Sot
  image
  When did you last talk with your father? Will you ever ask him about those things that hurt you?
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  Sot
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Lepuri Piter 2 (2021)

  Nesër
  image
  Thomas dhe Bea tani janë të martuar dhe jetojnë me Piterin dhe familjen e tij të lepurushave. I mërzitur nga jeta në kopsht, Piteri shkon në qytetin e madh, ku...
 • All Dogs Go to Heaven 2 (1996)

  Nesër
  image
  Charlie and Itchy have return to Earth to find Gabriel's Horn, but along the way they meet up with a sweet young boy named David, who ran away from home. And a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.