poster

Gus - Petit oiseau, grand voyage

Gus - Petit oiseau, grand voyage (2014)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar | Francë, Belgjikë

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

A hero's journey with a most unlikely hero. Yellowbird is a teeny tiny orphaned bird that has never left the nest, has no family, yet desperately wants one - That is, until he finds himself leading a flock on their migration to Africa.

Fotot

Gus - Petit oiseau, grand voyageGus - Petit oiseau, grand voyageGus - Petit oiseau, grand voyage

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mali i ftohtë (2003)

  Sot
  image
  Në ditët e fundit të Luftës Civile Amerikane, një ushtar i plagosur niset në një rrugë të rrezikshme për në shtëpi në Malin e Ftohtë, qytetin e Karolinës së...
 • Atomik Circus - Le retour de James Bataille (2004)

  Sot
  image
  James Bataille escapes from prison to find his fiancée Concia. But on his return, octopussy like aliens come to play bloody spoilsport. After lucky battle James...
 • Барајќи го Немо (2003)

  Nesër
  image
  When Nemo, a young clownfish, is captured in the Great Barrier Reef and taken to Sydney, it's up to Marlin, his overprotective father, and Dory, a friendly but...
 • Në kërkim të Dorit (2016)

  Nesër
  image
  Filmi është vazhdim i filmit të vitit 2003, Në kërkim të Nemos. Peshku blu miqësor por harraq fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur.Gjatë kësaj aventure...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.