poster

Six Degrees of Celebration

Yolki (2010)

Komedi | Rusi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1/10

Fotot

Six Degrees of CelebrationSix Degrees of CelebrationSix Degrees of CelebrationSix Degrees of CelebrationSix Degrees of CelebrationSix Degrees of Celebration

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Taverna (2012)

  Sot
  image
  Kjo dramë/komedi argëtuese që zhvillohet në skenën kulinare emocionuese të San Fransiskos tregon Sal Sartinin, një kuzhinierë të shtënë pas punës i cili duhet të...
 • Në të mirë e në të keq (1997)

  Sot
  image
  Çifti i pasur por jo i lumtur Nju Jorkez, Bred dhe Kerëlajn Sekston donin ti shpëtonin shërbimit të Tatim Taksave. Kështu që vendosën të shkonin në një vend ku...
 • Princi dhe unë 2: Dasma mbretërore (2006)

  Sot
  image
  Princi dhe Unë 2 Dasma Mbretërore: është vazhdimi i fantazisë romantike të 2003 "Princi dhe Unë". Në filmin e mëparshëm Peixh (Xhulia Stilets) një studente bie në...
 • Blithe Spirit (2020)

  Sot
  image
  A spiritualist medium, Madame Acarti, holds a seance for a novelist suffering from writer's block but accidentally summons the spirit of his deceased first wife,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.