poster

Dëgjo kush flet 1

Look Who's Talking (1989)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Pink Comedy | Sot | 21:01

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.9/10
(40 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një fëmijë fare i vogël do të flasë! Ai do të na thotë me gojën e tij se çfarë mendon për botën jashtë barkut të mamit, për njerëzit dhe botën që e rrethon.

Fotot

Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1Dëgjo kush flet 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të dashurohesh me vajzën e shtëpisë ngjitur (2006)

  image
  Kur dy shokë fëmijërie, Thereza dhe Marku takohen vite më vonë, dashurohen, dhe vendosin të martohen, është një ëndërr që bëhet realitet. Për ta të paktën. Për...
 • Shoqëruesi i stisur (2015)

  image
  Kevin Hart, Josh Gad. Dy javë para dasmës, një njeri pa shumë miq, puneson një kompani që siguron shoqërues të rremë për dhëndrin në ditën e dasmës...
 • How I Became Russian (2019)

  image
  Dopasti se ocu svoje neveste, nije uvek najjednostavniji posao. S tim problemom susreo se kineski momak Pen, koji je u Šangaju upoznao Iru, i koji se zatim uputio...
 • Dotyky (1989)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.