Abe Vigoda

actor

Ditëlindje: 1921

Vdiq: 2016

Aktor:

 1. ...
  Tessio
 2. ...
  Don Talusso
 3. ...
  Tessio
 4. ...
  Sgt. Rizzuto
 5. ...
  Grandpa
 6. ...
  Orel Benton
 7. ...
  Chief of the Waponis
 8. ...
  Louis Keaton
 9. ...
  Gus Molino
 10. ...
  Judge Powell
 11. ...
  Will Cassady
 12. ...
  Rudy
 13. ...
  Uncle Guy
 14. ...
  Paul Castellano
 15. ...
  Angelo Giancarlo
 16. 16. Nepoznato (2008), Film
  ...
  Uncle Morty

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.