Ivan Urgant

actor

Ditëlindje: 1978

Aktor:

 1. ...
  Boris
 2. 2. Yolki 2 (2011), Film
 3. ...
  Danya
 4. 4. Yolki 3 (2013), Film
  ...
  Borya
 5. ...
  Boris
 6. 6. Yolki 5 (2016), Film
  ...
  Boris
 7. ...
  Borya
 8. 8. Yolki 7 (2018), Film
  ...
  Borya

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.