poster

The Couch Trip

The Couch Trip (1988)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Pink Comedy | Sot | 01:22

Vlerësimi: 5.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(4 Voto)

PëRMBLEDHJE

The escaped delinquent John W. Burns, Jr. replaces Dr. Maitlin on a radio show, saying he's the psychiatrist Lawrence Baird...

Fotot

The Couch TripThe Couch TripThe Couch TripThe Couch TripThe Couch Trip

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kaçurrelat (2017)

  image
  Patricia Arquette. Një 13-vjeçare ëndërron të bëjë flokët permanent që të përshtatet në shkollën e re. Kur prindërit e dërgojnë t'i rregullojë flokët në një...
 • Kakav deda takav unuk (1983)

  image
  Zika and Milan are fighting over who gets to spend more time with grandson Misha, who is five years old. Although Misha lives with his parents in Milan...
 • The L.A. Riot Spectacular (2005)

  image
  "The L.A. Riot Spectacular", an equal opportunity offender, is a surreal, funny, and provocative view of the participants and psychology that fueled the epochal...
 • Greedy (1994)

  image
  Uncle Joe is ageing. He's also a millionaire. That's why his family is trying so very hard to get into his good books. They all want a piece of his empire....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.