PËRMBLEDHJE

Op dhe Ed udhëtojnë aksidentalisht në kohë, nga Ishujt Galopagos në 1835, në Shangain e sotëm. Aty, ata bëjnë zbulimin e frikshëm se specia të cilës ata i përkasin, është zhdukur. Tani ata duhet të bëjnë të pamundurën për të shpëtuar specien e tyre.

Fotot

ExtinctExtinctExtinctExtinctExtinctExtinctExtinct

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zambezia (2012)

  image
  Një skifter i ri, shkon në qytetin e magjishëm ku jetojnë zogj të çdo lloji... Por me të mbëritur atje, ai zbulon një sekret, që rrezikon të shkatërrojë gjithçka...
 • Bleta Maja: Lojërat e mjaltit (2018)

  image
  E famshmja Bleta Maja, rikthehet me një avetnurë të re. Ajo bashkë më shokun e saj Uilli, shkojnë për të bindur Mbretëreshën, që edhe ata kanë të drejtë të marrin...
 • Tomi dhe Xherri (2021)

  image
  Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.
 • Aventurat e Ozit (2016)

  image
  Kur familja e tij shkon me pushime, një qen i vogël me emrin Ozi, e gjen veten në një burg për qentë, nga ku ai duhet të arratiset sa më parë, me ndihmën e miqve...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.