рејтинг: 7.0/10
Оценка на корисникот: 10/10

Слики

Време је да се вратиш куќи за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Венецијанскиот трговец (2004)

  image
  Венеција, 1596. Меланхоличниот Антонио е пријател на младиот Басанио. Кога Басанио бара 3000 дукати, Антонио се согласува пред да дознае дека со парите ќе ја бара...
 • Добриот Вил Хантинг (1997)

  image
  Драма за бунтовниот 20-годишен чистач на МИТ, Вил Хантинг, надарен со фотографска меморија, кој се дружи со своите пријатели од Јужен Бостон, неговиот најдобар...
 • Полноќно сонце (2018)

  image
  Срцепарателна љубовна приказна во стилот на најголемите романтичарски класици, со младата ѕвезда од филмот „Игри на гладните“ Бела Торн и со Патрик Шварценегер,...
 • Тажен Валентин (2010)

  image
  Рајан Гослинг и Мишел Вилијамс играат двојка во романтична драма, која ја следи врската на страсно вљубени млади луѓе на почетокот од своите 20-ти години, а шест...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.