Содржина

По пуштањето на експериментално биолошко оружје, претворајќи илјадници лица во зомбивидни суштества, малкумината преживеани треба да ги сопрат инфицираните, како и одговорните.

Слики

Грајндхаус: Планета на тероротГрајндхаус: Планета на тероротLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Беовулф (1999)

  image
  Беоwулф (Ц. Ламберт) ослобаѓа принцезу Пендру (П. Веласqуез) и заједно са њом креќе у борбу против злог чудовишта Грендела (В. Хаммонд) и његове мајке, која жели...
 • Тајно подручје (2018)

  image
  Елитна војна постројба наилази на натприродно биќе те је присиљена борити се против војске из другога свијета.
 • Револт на вонземјаните (2012)

  image
  Пет млади лица наутро сфаќаат дека останаа без функционални телефони, радио апарати и струја. Додека се обидуваат да побегнат од ситуацијата, согледуваат огромна...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.