Слики

Private Life

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Херојство (2021)

  image
  Мишел, бивш зависник, кој единствено сонува за мотори и се дружи со најстариот син, Лео, и неговите другари. На 50 г., тој треба да се справи со бебето коешто...
 • Висока мода (2021)

  image
  Естер се налази на крају своје каријере у атељеу куќе Диор, једне од најзначајнијих и најутицајнијих француских модних куќа. Једног дана јој врло млада девојка...
 • Представа Хамлета у Мрдуши Доњој (1974)

  image
  У селу Мрдуши Доњој припрема се прослава годишњице избора председника сељачке задруге. Мате Букара нареди учитељу да припреми позоришни комад који ќе се извести у...
 • По навика (2019)

  image
  „По навика“ ја открива и ја деконструира невидливата употреба на моќ во однос на жените и во приватниот живот и во општеството. Следејќи ги животите на различни...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.