poster

The Corrupted

The Corrupted (2019)

криминалистички, драма, трилер | Обединетото Кралство
Режисер: Ron Scalpello

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.7/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Божја ќерка (2016)

  понеделник
  image
  Полицијски детектив Галбан истражује убиство свог партнера. Иако његов партнер није био "најчистији" полицајац у станици и било је доста притужби на његов рад, он...
 • Requiem für einen Freund (2021)

  понеделник
  image
 • Сушата (2020)

  понеделник
  image
  Сојузниот агент Арон Фолк се враќа во родниот град по 20 години за да присуствува на погреб на пријател кој наводно ја убил жена му и детето пред да се самоубие....
 • Булевар Лондон (2010)

  понеделник
  image
  По отслужувањето на затворската казна, Мичел (Колин Фарел), има намера да води чесен живот, па наскоро се вработува како телохранител на ѕвездата Шарлот (Кира...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.