СОДРЖИНА

У овом напетом трилеру Френк Синатра игра воѓу екипе професионалних убица, чији је задатак да убију председника Сједињених Америчких Држава приликом посете једном мањем граду.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кралство на животните (2010)

  среда
  image
  Осамениот Џошуа Џ. Коди е повлечен 17-годишник, којшто еден ден ќе ја најде мајка му мртва како последица од предозирање со дрога. Од својата баба Џанин ќе побара...
 • Иднината е осамено место (2021)

  среда
  image
  Со цел да му се одмазди на човекот одговорен за смртта на неговата жена и ќерка во сообраќајна незгода, Франк станува криминалец и завршува во истиот затвор како...
 • Шиткач (2005)

  среда
  image
  Уличниот мангуп и макро Ди-Џеј го открива својот талент за рапување и решава да го промени својот живот со помош на стариот пријател од средно, Кеј, кој е...
 • Дете 44 (2015)

  среда
  image
  Лео Демидов је поносни изданак совјетског система, сироче које је постало ратни херој и пробијало се кроз редове МГБ-а све док није постало познати истраживач...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.