рејтинг: 6.9/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Следната едиција на крими подкастот на Алекс Мекферсон ги води неа и колегите од Хроникл во блискиот Меклин, каде што истражуваат смрт којашто полицијата ја смета за незгода. Дали Алекс ќе докаже дека тоа е убиство?
Следната едиција на крими подкастот на Алекс Мекферсон ги води неа и вработените во Хроникл во блискиот Меклин, каде што истражуваат смрт којашто локалната полицијата ја смета за незгода. Пред Алекс да успее да докаже дека се работи за убиство, застрелан е и друг член на семејството. Таа и нејзините колеги наскоро собираат голем број осомничени, од кои сите имале мотив или можност да ги извршат злосторствата. Играат Алисон Свини и Бенџамин Ајрес.

Слики

Мистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лозаМистериите на Хроникл: Крвава лоза

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гавранот (2012)

  денес
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Жена на Прозору (2021)

  денес
  image
  Агорафобична дјечја психологиња Анна Фоx (Амy Адамс) спријатељи се са сусједом прекопута њезине зграде, но убрзо јој се живот окрене наопачке када се пред њеним...
 • Милост Божја (2018)

  денес
  image
  Александар, живее во Лион, бастија на Француската Католичка буржоазија, со својата сопруга и 4 деца. Посветен на црквата, дознава дека Отец Прејнат, свештеникот...
 • Ризична игра (2013)

  денес
  image
  Студентот на „Принстон“, Ричи, кој верува дека е измамен, патува во Коста Рика за да се соочи со коцкарскиот тајкун на интернет, Иван Блок. Ричи е заведен од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.