рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8.7/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Успешна глумица Алекс Ален доживљава пад у Холивуду остављена на црвеном тепиху пред премијеру новог филма и очајнички јој треба добар публицитет. Она жели да спаси своју репутацију преслатке америчке глумице.

Слики

Покана за матура

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Една и единствена (1999)

  image
  Суз, која работи во клиника за убавина, се обидува да живее кул живот со нејзиниот сопруг италијанец. Се што и е потребно е нова кујна и се ќе биде совршено. Но...
 • Љуби љуби ама главата не ја губи (1981)

  image
  Док Марија и Боба, настављајуќи своју љубав, проводе лето на омладинској радној акцији, њихове родитеље захватају "луде године" и "сексуална револуција". Врхунац...
 • Потстанарка (1992)

  image
  Архитектот Њутон Дејвис изградил куќа од соништата за својата девојка од соништата, во надеж дека таму ќе живат среќно до крајот на животот. Единствен проблем е...
 • Никогаш не бакнувај маж во божиќен џемпер (2020)

  image
  Самохраната мајка Меги се соочува со Божиќ сама сѐ додека не се појави Лукас во нејзиниот живот како неочекуван гостин. Во текот на празниците двајцата наоѓаат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.