СОДРЖИНА

Кад власника пса киднапују и убију, талентована куца мора младом Заку да преда компјутерски диск са упутством за налажење тајног блага.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Господар на прстените: Две кули (2002)

  денес
  image
  Во вториот дел на трилогијата на Толкин, Фродо Багинс и другите членови на Дружината ја продолжуваат нивната света мисија да го уништат Единствениот прстен, но по...
 • Астерикс и Обеликс во Британија (2012)

  денес
  image
  Во 50-та година пред нашата ера, Цезар сака да освои нови територии. Решава да го освои оддалечениот остров, наречен Британија. И покрај силните напади на моќната...
 • Фантастични ѕверки и каде да се најдат (2016)

  денес
  image
  Врз основа на книгата на Џ. К. Ролинг, филмот ги следи авантурите на магизоологот Њут Шамандер во тајната заедница на вештерки и волшебници на Њујорк, седумдесет...
 • Враќање во иднината II (1989)

  денес
  image
  Марти и Док ги доведуваат во ред Мекфлајови во 2015 г., но дома во Хил Вели во 1985 г. наоѓаат нови проблеми што ги принудуваат да се вратат повторно во 1955...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.