Содржина

Во овој трет и последен дел од серијата „Враќање во иднината", откачениот „Док" Браун, создавачот на „делореанот" што патува низ времето, се враќа во 1885 година.

Слики

Враќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIINBCUNBCUВраќање во иднината IIIВраќање во иднината IIIВраќање во иднината III

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Луѓе во црно 2 (2002)

  image
  По четири години откако агентите за вонземјани Џеј и Кеј (Томи Ли Џонс и Вил Смит) спречија интергалактичка катастрофа, Кеј се врати во удобноста на цивилниот...
 • Луѓе во црно (1997)

  image
  Во овој блокбастер, Томи Ли Џонс и Вил Смит играат улоги на луѓе во црно кои ги регулираат вонземјаните на Земјата. Нашата земја е полна со вонземјани кои се...
 • Истерувачи на духови (2016)

  image
  „Истерувачи на духови“ го доживува своето долго очекувано враќање со урнебесни нови ликови. Триесет години по омилениот оригинален филм, режисерот Пол Фиг ни дава...
 • Велики Скаут (1976)

  image
  Сам Лонгwоод, граничар који памти и боље дане, шпијунира свог партера с којим је копао злато, Јацка Цолбyја, који је побегао са свим златом из рудника које су...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.