poster

Инспектори 2: Докази на сламчицу

Inspectors 2: A Shred of Evidence (2000)

Режисер: Brad Turner

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.0/10
Оценка на корисникот: 6/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Након што истакнутог новинара буду оптужили да ради као тајни агент КГБ-а и подрива парламент, он увиѓа да је прича много сложенија и да треба да буде жртвован. Истражујуќи свој случај, сазнаје за припремање нуклеарне катастрофе, за коју ќе бити оптужено још троје људи са којима удружује снаге и креќе у борбу за истину.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Quarry (2020)

  image
  A fugitive kills a preacher and takes his place at a church in a small town, but the local police chief soon begins to suspect foul play.
 • Смртоносен меден месец (2010)

  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
 • Мистериите на Хејли Дин: Убиствена казна (2019)

  image
  Кога штотуку ослободениот убиец кој претходно бил затворен со помош на Хејли Дин е убиен, а пријателката на Хејли, јавната обвинителка Паулина Д’Орацио е обвинета...
 • Мистерије Хејли Дин: 2 + 2 = убиство (2018)

  image
  Hailey attends her niece's school recital only to learn that the beloved music teacher has vanished. Hailey soon discovers several startling secrets amongst the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.