Оценка на корисникот: 5.7/10
(121 глас)

Слики

Опасна дадиљаОпасна дадиљаОпасна дадиљаОпасна дадиљаОпасна дадиља

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • The Silent Duel (1967)

  image
 • Опроштај (2017)

  image
  После година Апартхејда, надбискуп Дезмонд Туту се среќе са бруталним убицом који од њега тражи опроштај…
 • Хало такси (1983)

  image
  Шугер је таксиста, иначе бивши боксер, који дане, а неретко и ноќи проводи за воланом свог зеленог мерцедеса. Тако се удаљава од своје супруге Рајке, све док...
 • Момчето од соседството (2015)

  image
  Џенифер Лопез ја игра Клер Питерсон, средношколска наставничка по книжевност која се обидува повторно да започне да излегува на љубовни состаноци откако се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.