СОДРЖИНА

Џули ради за америчку владу на тајној операцији на Косову. Када мисија крене у погрешном смеру и она изгуби вољену особу, вратиќе се у Америку да започне нови живот. Ипак сада јој проблеме прави локална мафија, колико је далеко спремна да иде зарад сопственог мира?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • 355 (2022)

  image
  Када строго чувано оружје падне у руке плаќеника, ЦИА агенткиња Мејсон Браун (за Оскара номинована Џесика Честејн) морќе да удружи снаге са немачком агенткињом...
 • У сенци завере (2022)

  image
  Проблематични Травис Блок је владин оперативац који је задужен за извлачење тајних агената из опасних ситуација. Када открије заверу усмјерену на америчке...
 • Вжештени глави (1991)

  image
  Пародија на „Топ Ган“, во која еден талентиран но нестабилен пилот (Чарли Шин) на воен авион мора да се соочи со духот на својот татко и да ја спаси мисијата што...
 • Борец (2007)

  image
  Aјшa учи во средно училиште и нејзиниот татко кој што е дојден во Данска како имигрант од Турција, е убеден дека таа ќе стане доктор. Ајшa сепак повеќе сака да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.