рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 8.31/10
(32 гласови)

Слики

Диви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нештаДиви нешта

Прегледи


Прегледано од hymie
недела, 14 март 2021 04:50
While the basic storyline of what was happening was so simple it was so original as well. All the twists and turns kept you interested throughout the movie which is what people really want to see from a movie, not something that drags on and on about nothing and then finishes with the same kind of ending that every other movie does.

Neve Campbell played a different type of role to what she's used to but did it very well. Matt Dillon (playing Sam Lambardo) was excellent although the role... (повеќе)
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Стапица за Пепелашка (2013)

  четврток
  image
  Кога сомнителен пожар во една куќа на плажа заробува две млади жени, едната умира, а преживеаната има тешки изгореници и добива амнезија. Пластичната операција ѝ...
 • Rushlights (2013)

  четврток
  image
  "Rushlights" revolves around Billy Brody (Josh Henderson) and Sarah (Haley Webb), two delinquent young lovers from the suburbs of Los Angeles, traveling to a...
 • Удахни, издахни (2019)

  денес
  image
  Ирина (37) е лекарка која се враќа дома после отслужување долга затворска казна. Со цел да започне нов живот и да се вклучи во општеството, Ирина мора да ја...
 • Клиентот (1994)

  денес
  image
  11-годишно снаодливо момче е сведок на самоубиство на адвокат на мафијата. За да може да помогне во истрагата, побарува заштита за себе и за семејството од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.