рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 7.57/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Двајца самохрани родители се вљубуваат додека се расправаат за кутрето што сакаат да им го подарат на децата за Божик.

Слики

Божикна приказнаБожикна приказнаБожикна приказна

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Поли и ја (2020)

  image
  Десетогодишња Сесил тешко се прилагоѓава животу на селу. Долазак путујуќег циркуса јој коначно нуди мало забаве. Сви журе да виде Полија, највеќу атракцију....
 • КАРО И БОГ (2006)

  image
  За осум годишниот Каро, разделбата на родителите е ужасен удар. Својот сакан татко ќе го гледа само за викенд, а со својата мајка заминува во изнајмен стан. Каро...
 • The Brave (1970)

  image
 • Божиќната авантура на Скут и Кеси (2013)

  image
  Лук Пери (серија Беверлy Хиллс, 90210) је удовац који се сели у нови град са своје две кќери, Каси и Естер, јер је добио посао као управник мале локалне банке....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.