poster

Средња школа: Најгоре раздобље мог живота

Middle School: The Worst Years of My Life (2016)

Режисер: Steve Carr
CineStar Prem. 1 | Утре | 10:15

Оценка на корисникот: 6.8/10
(168 гласови)

СОДРЖИНА

Прича прати живот Рафеа Кхатцхадориана који и без проблема у средњој школи има довољно проблема код куќе. На среќу, направио је план за најбољу годину у историји. Са својим најбољим пријатељем Леонардом, Рафе ќе покушати да прекрши баш свако правило понашања у њиховој школи.

Слики

Средња школа: Најгоре раздобље мог животаСредња школа: Најгоре раздобље мог животаСредња школа: Најгоре раздобље мог животаСредња школа: Најгоре раздобље мог животаСредња школа: Најгоре раздобље мог животаСредња школа: Најгоре раздобље мог живота

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Три мала прасета (1999)

  image
  Анимирана бајка о три брата прашчиќа који се пред злочестим вуком скривају у својим куќицама. Једнога дана мајка свиња послала је своја три прашчиќа у свијет, да...
 • All I Want for Christmas Is You (2017)

  image
  Young Mariah Carey wishes for a puppy in time for Christmas.
 • Необични басни: три прасиња и бебе (2008)

  image
  Кога пред вратите на својата куќичка трите прасиња наоѓаат едно младо волче, тие одлучуваат да го земат со себе и да го подигаат како да е едно од нив. Прасињата...
 • Необични басни: Желката против зајакот (2008)

  image
  Желката и зајакот не се сакаат баш многу. Си штетат себеси на секој чекор. За да се утврди конечно кој е подобар, одлучуваат да учествуваат во големата трка на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.