СОДРЖИНА

Пендрек-бал е сексуален анимиран филм за потрагата на еден колбас во откривањето на неговата егзистенција. Откако паѓа од количка, нашиот херој колбас и неговите нови пријатели започнуваат опасно патување низ супермаркетот за да се вратат на нивните полици пред распродажбата на 4 јули.

Слики

Пендрек-балПендрек-балПендрек-балПендрек-балПендрек-балПендрек-балПендрек-балПендрек-бал

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Паприка (2006)

  недела
  image
  Када неко украде машину помоќу које терапеути улазе у снове својих пацијената, градом завлада општа психичка нестабилност. Само млада терапеуткиња по имену...
 • Рио 2 (2014)

  недела
  image
  Во „Рио 2, Блу, Џул и нивното семејство живеат совршен живот во градот. Кога Џул одлучува дека нивните три деца треба да научат да живеат како вистински птици,...
 • Коко и големата тајна (2017)

  денес
  image
  Надежниот млад музичар Мигел се впушта во неверојатно патување до магичната земја на предците. Таму се среќава со шармантниот мајтапџија Хектор, кој му помага да...
 • Беовулф (2007)

  денес
  image
  Веќ 12 година краљевство Хеорота мучи Грендел, чудовиште слично тролу. Сваке ноќи Грендел хара дворцем краља Хротгара и бира којег ќе од његових ратника следеќег...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.