Слики

Screen MediaScreen MediaScreen MediaScreen Media

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Изправителен дом (2010)

  недела
  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
 • Стапица за Пепелашка (2013)

  недела
  image
  Кога сомнителен пожар во една куќа на плажа заробува две млади жени, едната умира, а преживеаната има тешки изгореници и добива амнезија. Пластичната операција ѝ...
 • Пресметката кај Спероу Крик (2018)

  недела
  image
  Ганон е поранешен полицаец чијашто вечера ја прекинуваат далечни истрели од автоматско оружје. Преку полициската радиостаница тој слуша дека еден вооружен напаѓач...
 • Праведно убиство (2008)

  недела
  image
  Турк (Роберт де Ниро) и Рустер (Ал Пачино) се двајца искусни детективи на њујоршката полиција и долгогодишни партнери, кои бараат сериски убиец. Серискиот убиец...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.