СОДРЖИНА

Боб Монро, кој премногу работи, неговата жена Џејми, нивната 15-годишна ќерка Кејси и 12-годишниот син Карл се во очајна потреба по време што можат да го минат заедно. Откако ветува дека ќе ги носи на семеен одмор во Хаваи, Боб ненадејно го менува планот, па наместо една недела во тропскиот рај, тие одат на патување до Колорадо во едно комбе. Во планот на Боб за зацврстување на семејните односи (маневар што го прави за да не ја загуби работата), сѐ што може да тргне во лоша насока тргнува во лоша насока. А секој обид на Боб да го внесе семејството во расположение за одмор, се заканува уште повеќе да ги оддалечи меѓусебно. Но, тешкотиите можат да го обединат дури и најдисфункционалното семејство, а секој проблем што го доживуваат Монрови ненамерно им помага повторно да станат вистинско семејство.

Слики

Лудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летувањеЛудо летување

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дулитл (2020)

  денес
  image
  Откако ја изгуби сопругата пред седум години, ексцентричниот Д-р Џон Дулитл (Downey), познат доктор и ветеринар од Англија на кралицата Викторија, се осамува зад...
 • Астерикс и Обеликс во Британија (2012)

  денес
  image
  Во 50-та година пред нашата ера, Цезар сака да освои нови територии. Решава да го освои оддалечениот остров, наречен Британија. И покрај силните напади на моќната...
 • Аладдинове пустоловине (2019)

  денес
  image
  Помоќу чаробне свјетиљке, сиромашни младиќ претвара се у краљевиќа како би освојио срце предивне принцезе.
 • Викенд с мртвацем (1989)

  денес
  image
  Када двојица беспослених бизнисмена, Лари Вилсон (Ендрју Макарти) и Ричард Паркер (Џонатан Силверман), упозоре свог шефа Барнија Ломакса (Тери Кајзер) на велику...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.