рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 6.6/10
(44 гласови)

СОДРЖИНА

Една од најпопуларните телевизиски двојки доаѓа на големото платно во оваа пародија на популарната серија од 1970-тите. Придружете им се на стегнатиот Дејвид Старски (Бен Стилер) и слободниот Кен Хачинсон-Хач (Овен Вилсон) во нивната мисија како полицајци на тајна мисија. Новите партнери мора да ги надминат нивните разлики за да решат еден важен случај со помош на уличниот доушник Хаги Беар (Снуп Дог) и наметливиот криминалец Рис Фелдман (Винс Вон).

Слики

Старски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачParamountСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и ХачСтарски и Хач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мафијаш под стресом 2 (1999)

  image
  Одлази код др. Бена Собола, разведеног психијатра који живи са сином тинејџером и налази се пред новим венчањем. Собол не жели да се упусти у посао с мафијашима и...
 • Малиот маж (2006)

  image
  Џуџето крадец Калвин се преправа во бебе за да врати еден украден дијамант скриен во домот на една двојка без деца. Но циничниот Калвин открива дека животот како...
 • Il grande salto (2019)

  image
  Nello and Rufetto are life long friends, and also a team of criminals who dream to make the big shot and set themselves for live, being punished with bad luck.
 • Бели риби (2004)

  image
  Двајца отфрлени ФБИ-агенти работат во тајност на спречувањето на киднапирањето на сестрите Вилсон, наследнички на хотел.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.