СОДРЖИНА

Омиленото мече играчка со безобразен јазик се враќа со нова тура урнебесни доживувања и авантури. Кога Тед е прогласен за имот на Масачусетс, Тед и неговиот најдобар пријател Џон (Марк Валберг) мораат да одат на суд за да докажат дека Тед е личност. Со помош од нивната паметна и убава адвоката што пуши марихуана (Аманда Сејфрид), пријателите се борат да го легализираат Тед во ова смешно продолжение што ќе ги засмева гледачите до самиот крај.

Слики

Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2Тед 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шарлот (2021)

  image
  Заборавена филмска ѕвезда дознава дека режисерот што ја прославил, ќе го снима својот најнов филм во Парагвај и таа оди на невообичаено патување во потрага по...
 • Мартин у облацима (1961)

  image
  "Мартин у облацима" филм је савремене тематике који прича једну и данас једнако свакодневну причу и дилему: како до стана. (1961) Млади пар је окружен савременим...
 • Të jesh Maikëll Medsen (2007)

  image
  Актерската кариера на Мајкл Мадсен е во застој поради таблоидните вести кои ги пишува Били Дант, озогласен папарацо новинар. Мајкл одлучува да направи пресврт на...
 • Мамурлак (2009)

  image
  Гостите само што не пристигнале. Невестата се подготвува. Но, кумот го изгубил младоженецот! Кога тројца пријатели одат на викенд во Вегас, на ергенска забава,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.