рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 8.95/10
(58 гласови)

Слики

Иди ми дојди миИди ми дојди миИди ми дојди ми

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Глупавиот и поглупавиот 2 (2014)

  image
  Тие се глупавиот и поглупавиот, познатиот пар што го запознавме уште во 1994 г. Но сега се - уште поглупави. И посмешни! Се вели дека со време стануваме помудри и...
 • Божиќниот состанок на татко ми (2020)

  image
  Откога му починала сопругата, Дејвид се мачи со Џулс, својата ќерка, тинејџерка. Таа смета дека никој не верува во неа и дека никој не ја разбира, а Дејвид...
 • Црна овца (2007)

  image
  Лезли (Лиса Кудроу), мајка на две момчиња, едвај се справува со животот додека нејзиниот сопруг се бори во Ирак. Таа е очајна за помош и се согласува братот на...
 • Најпопуларна (2009)

  image
  Млада девојка одлучува да учествува во натпреварот Шатербокс, за да докаже дека може да биде попопуларна од непријатната колешка, но со текот на времето таа сфаќа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.