Содржина

Средовечни уметник опседнут својом младом асистенткињом, 12-годишњак који живи у хотелу и неуротични адвокат са посесивном мајком причају нам три Готамске приче.

Слики

Њујоршки приказни

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Љубов и пријателство (2016)

  image
  Филмот се одвива во 1790-тите и во него се работи за убавата млада вдовица леди Сузан Вернон, која дошла во Черчил, на имотот на роднините, каде што е решена да...
 • Почнувам одново (2017)

  image
  Алис е разведена мајка чиј живот се менува кога тројца млади момци се преселуваат во нејзината куќа за гости. Но, нејзиното чудно ново семејство и новата романса...
 • Сè за момчето (2002)

  image
  Драмска комедија за младо момче кое научува циничен, незрел маж како да се однесува како возрасен.
 • Sorry If I Want to Marry You (2010)

  image
  Алекс и Ники су се обеќали вјечну љубав и одлучили су се венчати. Меѓутим, након почетног одушевљења за приједлогом брака, како се дан венчања ближи, Ники осјеќа...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.