poster

Сè за момчето

About a Boy (2002)

Драма, Комедија, Pоманса | Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија
Режисер: Chris Weitz, Paul Weitz
TV1000 Balkan | вторник | 14:55

рејтинг: 7.1/10
Оценка на корисникот: 7.1/10
(43 гласови)

Содржина

Драмска комедија за младо момче кое научува циничен, незрел маж како да се однесува како возрасен.

Слики

Сè за момчетоСè за момчетоСè за момчетоСè за момчетоСè за момчетоСè за момчетоNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Заглавени во љубоив (2012)

  image
  Дејството го следи писателот Вилијам, којшто не може да ја преболи поранешната сопруга. Поради тоа, тој веќе 3 години не пишува. Има повремени средби со Триша,...
 • Речи и слике (2013)

  image
  Духовита романтична драма, говори о школи у којој се деца припремају за пријемне испите. Џек Маркус је професор енглеској језика, који ламентује над опседнутошќу...
 • Сакам-Не сакам (2004)

  image
  Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се...
 • Во земјата на жените (2007)

  image
  Писк Картер Веб тукушто го оставила девојката за која мислел дека е неговата вистинска љубов. Картер одлучува да се повлече во еден мал град во Мичиген каде што...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.