рејтинг: 7.2/10
Оценка на корисникот: 7.45/10
(11 гласови)

СОДРЖИНА

Дејството го следи писателот Вилијам, којшто не може да ја преболи поранешната сопруга. Поради тоа, тој веќе 3 години не пишува. Има повремени средби со Триша, омажената сосетка, и сам се грижи за своите деца. Навистина не му е лесно...

Слики

Заглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоивЗаглавени во љубоив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Очинство (2021)

  среда
  image
  A father brings up his baby girl as a single dad after the unexpected death of his wife who died a day after their daughter's birth.
 • Ана (2020)

  среда
  image
  Ана случајно упознаје Рафу и креќу на путовање на којем ќе покушати да га спасе од банкрота, или нечег горег.
 • Горко/слатко (2009)

  среда
  image
  „Горко/слатко“ е романтична комедија заснована врз ликови, но истовремено е и класична приказна. Филмот се одвива околу експертот за кафе Брајан Чендлер кој,...
 • Мала матура (2018)

  среда
  image
  Ученица осмог разреда Кајла Деј не испушта телефон из руке, надајуќи се да ќе наќи онлајн везе које могу да надоместе оне које није у стању да оствари у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.