poster

Насукани

Adrift (1993)

трилер | Канада, нов Зеланд
Режисер: Christian Duguay

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.1/10
(162 гласови)

СОДРЖИНА

Средовечни пар одлази на једрење Пацификом у нади да це спасити свој брак. Наилазе на покварен брод на ком су изгладнели путници. Немају другог избора него да приме путнике на свој брод

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Измама (2006)

  image
  Свештеникот Тед и неговата сопруга Емили се, навидум, совршен пар. Иако Емили го обожава својот сопруг, таа забележува дека веќе тој не ѝ обрнува внимание. Откако...
 • Ќаќа (2011)

  image
  Девојка (Јудита Франковиќ) успева да убеди свог дечка (Игор Ковач) и сестру (Ива Михалиќ) да крену са њом у забачени лички крај у коме живи њен отац (Иво...
 • Корумпира (2016)

  image
  Кога поранешна форензичка сметководителка од јавното обвинителство ќе биде повикана да помогне во решавањето на тежок случај, таа ќе ја открие смртоносната мрежа...
 • Бекство из Преторије (2020)

  image
  Заснован на стварном бекству политичких затвореника, "Бекство из Преторије" је узбудљиви трилер с радњом смештеном у турбулентним данима апартхејда у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.