СОДРЖИНА

Еден воен детектив (Џон Траволта) е повикан да истражи убиство и силување на ќерката на еден високо рангиран генерал. Откако почнува да го решава случајот, тој открива мрежа на лични предавства и намерни прикривања.
Кога е најдено телото на капетан Елизабет Кемпбел (Лесли Стефансон) во воената база во Џорџија, двајца истражители, офицерите Пол Бренер (Џон Траволта) и Сара Санхил (Медлин Стоув), добиваат наредба да го решат убиството. Она што го откриваат уште повеќе ја замаглува сликата. За животот на Кемпбел излегуваат неочекувани детали кои водат до обвиненија за можно прикривање на нејзината смрт во што е вклучен нејзиниот татко, генералот Џозеф Кемпбел (Џејмс Кромвел).

Слики

Ќерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералотЌерката на генералот

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистерии на гаражната распродажба: Смртоносна соба (2015)

  недела
  image
  Пријателката на Џенифер, Адријана, има проблеми со продажбата на една викторијанска вила поради приказната дека во куќата има една тајна соба и дека никој не може...
 • Мистериите на Мердок: Среќен Божик со Мердок (2015)

  недела
  image
  Мердок, Огдена и тимот го спасуваат Божик со решавање на мистеријата на филантропот најден мртов пред празниците и на исчезнатите подароци кои тој требал да им ги...
 • Остављени (2010)

  недела
  image
  Тринаестогодишњи Ален живи у Дому за сирочад. Уверен да је у Дому само привремено Ален пише писма мајци и даје их васпитачици Цици која их спрема у фиоку јер их...
 • Човек са златном руком (1955)

  недела
  image
  Први високобуџетни холивудски филм који се бави хероинском зависношќу, Човек са златном руком је шокирао савремену публику и био номинован за три Оскара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.