рејтинг: 7.5/10
Оценка на корисникот: 8.1/10
(18 гласови)

Содржина

Едно утро Харолд Крик почнува да слуша женски глас со детална нарација за секое негово дејство, мисла и чувство. За да биде уште пострашно, сфаќа дека можеби го очекува смрт.

Слики

Почудно од фикцијаLionsgateLionsgateLionsgateПочудно од фикцијаПочудно од фикција

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Камил (2008)

  image
  Откако насила ќе се земат, Сајлас и Камила ќе тргнат на свадбено патување на Нијагарините водопади. Ако им пропадне бракот, младоженецот ќе се врати во затвор....
 • Меѓу небо и земја (2005)

  image
  Када Еби коначно успе договорити састанак на слепо за своју сестру, Елизабет доживи саобраќајну несреќу на путу и упознаје тајанственог мушкарца са којим је...
 • Терминал (2004)

  image
  Патникот Виктор Наворски кој потекнува од една мала источноевропска земја пристигнува на аеродромот во Њујорк. Непосредно по слетувањето, од аеродромскиот...
 • Холарови (2016)

  image
  Џон Холар е надежен њујоршки уметник кој е присилен да се снаоѓа во еден мал провинциски град во Америка што го напуштил и во кој мора да се врати по вестите за...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.