СОДРЖИНА

Младата Хелен живее во Лондон и еден ден ќе добие отказ на работа. Во моментот кога ќе влезе во метрото, нејзиниот живот ќе почне да се одвива во две насоки. Во едната реалност, таа влегува во метрото и го запознава впечатливиот Џејмс, а кога ќе дојде дома, го наоѓа своето момче Гери со друга жена во кревет. Во втората реалност, Хелен задоцнува и не го фаќа метрото, па додека чека такси, ја напаѓаат, па не стигнува дома на време и никогаш не дознава за неверството на Гери…

Слики

Сакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакамСакам, не сакам

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клик (2006)

  image
  Архитејкта опседнут радом налази универзални даљински управљча који му омогуќава да премотава унапред и уназад поједине делове свог живота. Мајкл Њумен (Адам...
 • Мало парче од рајот (2011)

  image
  Марли Корбет е уништена кога ја дознава дијагнозата дека има рак, иако ја прифаќа веста што е можно подостоинствено. Нејзиниот доктор е трогнат поради нејзиното...
 • Пред да кажеш „да“ (2009)

  image
  Џорџ Мареј не гледа ништо друго во животот, освен кон неговата свршеница Џејн. Жената сепак има мешани чувства во однос на бракот, со оглед на нејзиниот претходен...
 • Семеен човек (2000)

  image
  Џек Кемпбел е успешен и влијателен беќар кој работи на Вол Стрит. Среќно го живее животот и има сѐ што му треба. Или барем мисли така! На Бадник се буди во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.