рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 8/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Нова представа Никија Рогана управо се отвара на Бродвеју, и многи тврде да је написао најбољи позоришни комад своје каријере. Но, да ли је то и истина? Критичар Стивен Швимер ќе писати рецензију што додатно преплаши Рогана, јер зна да Стивен нема длаке на језику. Упркос могуќој пропасти, он одлучи да се не замара с тим, веќ сву своју пажњу посвети веома важној бејзбол утакмици

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клуб задовољних жена (2018)

  недела
  image
  Славне Оскаровке Џејн Фонда, Дајен Китон, Кендис Берген и Мери Стинберџен ќе нам у новој урнебесно забавној комедији показати како живот у треќој животној доби...
 • Диско (2008)

  недела
  image
  Дидие е 40-годишeн фан на диско музика. Нема работа и сè уште живее со својата мајка. Дидие има син кој не го видел долго време, но мајката на син му не се...
 • Дадилката Мекфи и големата експлозија (2010)

  недела
  image
  Направете место за повеќе забава и урнебесен хаос кога добитничката на „Оскар“ Ема Томпсон ја репризира својата улога на волшебната дадилка Мекфи, оти таа...
 • Злобни девојки (2004)

  недела
  image
  Одгледана во Африка, Кеди мисли дека знае сè за “опстанокот на најсилните“. Но законот на џунглата добива сосема ново значење кога 15-годишната девојка што се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.