СОДРЖИНА

Измамникот Еди Саливен ќе падне во големи долгови, па ќе реши да смисли план да заработи пари. Ќе го запознае Волтер, кој собира пари за сиропиталиште и ќе го наговори да му се придружи. Но, нештата ќе излезат од контрола, па Волтер ќе има само 10 дена да заработи пари и да го спаси сиропиталиштето...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Голфбрејкер (1996)

  image
  Адам Сендлер го игра Хепи Гилмор, хокеар кој станува генијален играч на голф, чиј необичен пристап и чии дланки на теренот ги разбеснуваат противниците. Гилмор е...
 • 1Уп (2022)

  image
  Ова необично забавна комедија прати В (Парис Берелк), такмичарку чије импресивне вештине јој доносе стипендију за факултет и место у еСпорт тиму којим доминирају...
 • Со полна сила, девојки (2000)

  image
  Женскиот навивачки тим Торос има дух, енергија и дрскост коишто сигурно ќе им го донесат националното првенство шеста година по ред. Но за новоизбраната капитенка...
 • Маратон (2012)

  image
  Млад службеник, Јусуф, предложува на четири луѓе од фирмата да учествуваат во маратонот и наоѓа спонзор. Тие прифаќаат, па Јусиф станува нивни тренер. Испаѓа дека...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.