poster

Ти припадаш мени

You Belong to Me (2002)

Режисер: Paolo Barzman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.8/10
(252 гласови)

СОДРЖИНА

Психолог радио емисије и њен пријатељ полицајац покушавају да реше мистерију која је изазвала масакр.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Присмотра (2008)

  image
  Потресна прича о посљедицама застрашујуќег покоља. Двоје агената ФБИ-ја стижу у мали градиќ како би истражили вишеструко убојство. За вријеме истраге разговарају...
 • Утеха (2015)

  image
  Истражувајќи низа убиства, агентите на ФБИ Џо (Џефри Дин Морган) и Кетрин (Аби Корниш) се збунети од бизарниот метод на безболна смрт кој го применува убиецот. Џо...
 • Black Snow (2017)

  image
  Accused of killing his brother during adolescence, Salvador lives isolated in the middle of Patagonia. After several decades without seeing, his brother Marcos...
 • Писател од сенка (2010)

  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.