poster

The Masked Saint

The Masked Saint (2016)

Режисер: Warren P. Sonoda

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.7/10

Содржина

The journey of a professional wrestler who becomes a small town pastor and moonlights as a masked vigilante fighting injustice. While facing crises at home and at the church, the Pastor must evade the police and somehow reconcile his violent secret identity with his calling as a pastor.

Прегледи


Нема Прегледи
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.