СОДРЖИНА

Убица Декер одлучује да престане да се бави тим послом. Меѓутим, последњи посао који добија биќе тежи него што је мислио. Задатак је да убије дете и жену његовог садистичког клијента. Декер почиње да оклева и што више размишља о томе, све му теже постаје да изврши убиство. Реши да то неќе урадити, али том одлуком излаже све њихове животе ризику, јер оно што он не зна је да је још један убица ангажован на истом случају…

Слики

Дневник плаќеног убицеДневник плаќеног убицеДневник плаќеног убицеДневник плаќеног убицеДневник плаќеног убицеДневник плаќеног убицеДневник плаќеног убице

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мерка на одмаздата (2009)

  image
  Колин е скршен поради веста за неверството на неговата сопруга, а неговите пријатели решаваат да му помогнат. Тие го киднапираат младиот љубовник и го држат во...
 • Утврдување на смртта (2002)

  image
  Како би побегнал од големите коцкарски долгови, одбивниот Рис Вилијамс одлучува да ја смисли сопствената смрт, со помош на долгогодишната сопатничка, сопругата...
 • Чери (2021)

  image
  Cherry drifts from college dropout to army medic in Iraq - anchored only by his true love, Emily. But after returning from the war with PTSD, his life spirals...
 • Изправителен дом (2010)

  image
  Тројца малолетни деликвенти се осудени на робија во поправен дом, каде ќе се најдат опкружени со банди, смрт и постојани закани.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.