poster

The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience (2019)

Режисер: Mike Diva, Akiva Schaffer

рејтинг: 6.9/10

Содржина

The Lonely Island spoofs Jose Canseco and Mark McGwire in this visual rap album set in the Bash Brothers' 1980s heyday.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • The Railrodder (1965)

  image
  Buster Keaton plays a proper Englishman who jumps off a bridge into the Thames and presumably walks underwater to Canada. He stumbles across a Canadian National...
 • Измамник (2010)

  image
  Измамникот Еди Саливен ќе падне во големи долгови, па ќе реши да смисли план да заработи пари. Ќе го запознае Волтер, кој собира пари за сиропиталиште и ќе го...
 • Тим од сништата (2012)

  image
  Поранешен фудбалер кој живее во Бретања ги собира своите поранешни соиграчи за да им помогнат на локалните рибари во фудбалските натпревари и на тој начин да...
 • Големата трка (2013)

  image
  Франсуа Нуел ја обожава славната трка „Тур де Франс“ и одлучува во неа да учествува на свој начин. Но на сопругата и на синот им ветил одмор, па тие, разочарани,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.