СОДРЖИНА

Кога штотуку ослободениот убиец кој претходно бил затворен со помош на Хејли Дин е убиен, а пријателката на Хејли, јавната обвинителка Паулина Д’Орацио е обвинета за злосторството, Хејли и Финчер Гарланд мораат да го најдат вистинскиот убиец со цел да ја ослободат Паулина, која се соочува со судење кое може да ѝ ја уништи кариерата и во кое може да биде осудена на доживотен затвор.

Слики

Мистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казнаМистериите на Хејли Дин: Убиствена казна

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Piazza Fontana: The Italian Conspiracy (2012)

  image
  A chronicle of the 1969 bombing at a major national bank in Milan and its aftermath.
 • Мистериите на реставраторката: Наместен за убиство (2017)

  image
  Шенон Хјуз е успешна реноваторка во еден мал град каде што сите меѓусебно се познаваат. Кога нејзиниот сосед и пријател Џеси го наоѓаат мртов, Шенон и нејзиниот...
 • Рашомон (1950)

  image
  Радња филма одвија се у Јапану, у манастиру Рашомон где се сусреќу један дрвосеча и свештеник, а ту је и њихов пријатељ коме они препричавају један догаѓај....
 • Куќата на злото (2017)

  image
  Во најизвртената приказна на Агата Кристи, сомнителните околности околу смртта на богат патријарх ги истражува Чарлс Хејворд (Макс Ајронс), шпион кој станал...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.