poster

Fast and Fierce: Death Race

In the Drift (2020)

акција | САД
Режисер: Jared Cohn

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.2/10

СОДРЖИНА

Jack Tyson is a young man partaking in an illegal Mexico to California car race when a desperate woman, fleeing from her abusive gangster boyfriend who is financing the tournament, jumps into his car pleading for his help and who has an incriminating USB drive that could send her thug boyfriend, among others, to prison.

Слики

Fast and Fierce: Death Race

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Борба без правила (2005)

  image
  Џек Северино го губи памтењето и единствено што препознава е бруталниот свет на борбите во кафез. Но, кога ќе дојде време да се соочи со минатото, Џек сфаќа дека...
 • Максимална пресуда (2012)

  image
  Бившиот оперативец Крос и неговиот партнер Менинг добиваат задача да обезбедат пристигнување на две таинствени затворенички во затвор. Веднаш по нивното...
 • Возило бр. 19 (2013)

  image
  Мајкл Вудс (П. Вокер) по неговото условно ослободување решава да ја најде својата бивша сопруга и се упатува во град во кој никогаш не бил. Изнајмува автомобил,...
 • Проектот Ехо (2015)

  image
  Џејмс Вебстер се враќа од должност и го наоѓа својот брат мртов. Тој тргнува во потрага по сторителите, но открива заговор кој допира длабоко во редовите на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.